سری اول (2008)

ارتباطات مهندسی

سری دوم (2009)

ارتباطات مهندسی

سری سوم (2011)

ارتباطات مهندسی

Richard Hammond's Engineering Connections

ارتباطات مهندسی ارتباطات مهندسی ریچارد هموند مجموعه ای مستند است که ابتدا از شبکه نشنال جئوگرافیک پخش شد و سپس از طریق شبکه بی بی سی 2 بر روی آنتن رفت. این برنامه توسط ریچارد هموند اجرا می شود و به دنبال این است که ببیند چطور مهندسان و طراحان از اختراع های گذشته برای ساخت محصولات، ماشین ها و ساختمان های جدید، ایده گرفته اند و استفاده می کنند. شیوه این مستند بسیار شبیه به مستند جیمز بورک به نام "ارتباطات" می باشد.
سری اول این مجموعه در تاریخ 15 می 2008 از طریق نشنال جئوگرافیک و در تاریخ 1 مارس 2010 از بی بی سی 2 پخش شد. سری اول شامل 4 قسمت می باشد.
دومین سری در تاریخ 7 سپتامبر 2009 از نشنال جئوگرافیک و در 8 می 2010 از بی بی سی 2 نمایش داده شد. این سری شامل 6 قسمت می باشد.
سری سوم در تاریخ 8 می 2011 از بی بی سی 2 پخش شد و شامل 6 قسمت می باشد.
دو سری اول، که ابتدا از نشنال جئوگرافیک پخش شده، نسخه بی بی سی آن حدود یک دقیقه از هر قسمت کم شده است. این سه سری در انگلیس به صورت DVD توزیع نشده است و تنها از طریق پورتال نشنال جئوگرافیک قابل دیدن می باشد. این در حالی است که این مجموعه به صورت DVD در استرالیا توزیع می شود.


مشخصات ویدیوها

عمده ویدیوهای این مستند از سایت های ایرانی که در ادامه به آن ها اشاره شده است؛ گردآوری شده است و
دیگر قسمت ها از کالکشنی که یکی از دوستان در انجمن قرار داده بود، برداشت شده است.
p30download / vatandownload / civilz
سعی شده است بیشتر از ویدیو های دوبله شده استفاده شود با این وجود تعدادی به زبان انگلیسی هستند که لیست آن ها بدین شرح است:
- S02.E02 - S02.E03 - S02.E06 -
- S03.E02 - S03.E03 - S03.E04 -


راهنمای دانلود

کاقیست بر روی هر لینک کلیک کنید. تمامی فایل ها به صورت رایگان قرار داده شده است و دارای قابلیت resume می باشد.
جهت حمایت از سایت و تأمین هزینه های آن کافیست بر روی تبلیغات کلیک کنید!